Відгуки про компанію ТОВ "Т.О.Р.К. АВТО"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЄвгеній Є.
Підійшло ок, все добре, масло не тече. Але продавець міг би більше дослуховуватись до покупця і не потороплювати чи нервно розмовляти.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитро Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлександр К.
- Михаил И.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВасиль С.
- Шамиль У.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлександр
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАртем О.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Ш.
Клієнту не кажуть що я зайнятий позвоніть завтра
